Filmhuis Den Haag

Locatie van China Film Festival

Theater aan het Spui

Locatie van Happy Spring Festival – China Impression

Contact Info

 Postadres
Meijepolderstraat 22, 2493 XC, Den Haag

 Telefoon
06 – 12 22 97 39

 Algemene Mail
pr@chinafestival.nl

Blijf Up-To-Date

Ontvang als eerste alle informatie over de komende evenementen.

 ChinaFestival       Abonneer voor maillijst

Neem contact met ons op

ChinaFestival is altijd bereid vragen te beantwoorden en staat altijd open voor nieuwe samenwerkingen.
Vul het onderstaande contactformulier in.

15 + 4 =

Mailadressen van ’t Team & Co

TEAM

Melvin Chang (voorzitter)
melvin@chinafestival.nl

Gaby Brinkman (productie)

gaby@chinafestival.nl

TEAM

Yvette Cheung
yvette@chinafestival.nl

Geoffrey Ho
geoffrey@chinafestival.nl

PR Team

Annet Thoms
pr@chinafestival.nl

Raphael Chan
raphael@chinafestival.nl

Liam Chang
liam@chinafestival.nl

Board of Advisors

Dick Brongers
dick.brongers@gmail.com

Yung Lie
yunglie8@gmail.com

Theo Chang
theo@newchinatown.org