Filmhuis Den Haag

Locatie van China Film Festival

Theater aan het Spui

Locatie van Happy Spring Festival – China Impression

Contact Info

 Postadres
Grote Marktstraat 145,  Den Haag

 Telefoon
06 - 12 22 97 39

 Algemene Mail
info@chinafestival.nl

Blijf Up-To-Date

Ontvang als eerste alle informatie over de komende evenementen.

 ChinaFestival       Abonneer voor maillijst

Neem contact met ons op

ChinaFestival is altijd bereid vragen te beantwoorden en staat altijd open voor nieuwe samenwerkingen.
Vul het onderstaande contactformulier in.

15 + 6 =

Mailadressen van ’t Team & Co

TEAM

(dhr) Geoffrey Ho
geoffrey@chinafestival.nl

(mw) Gaby Brinkman
gaby@chinafestival.nl

(dhr) Melvin Chang
melvin@chinafestival.nl

TEAM

(dhr) Frank Cheng
frank@chinafestival.nl

(mw) Ricki Luk
ricki@chinafestival.nl

(mw) Yvette Cheung
yvette@chinafestival.nl

PR Team

(mw) Annet Thoms
pr@chinafestival.nl

(dhr) Raphael Chan
raphael@chinafestival.nl

(dhr) Liam Chang
liam@chinafestival.nl

Board of Advisors

(dhr) Dick Brongers
dick@chinafestival.nl

(dhr) Theo Chang
theo@newchinatown.org

(dhr) Han Wo Luk
han@newchinatown.org

(dhr) Yung Lie
yung@chinafestival.nl